Džoanna Kvāsa ar savu piemēru ir parādījusi, ka vecums – tas ir tikai skaitlis. Savos 92 gados viņa turpina piedalīties sacensībās mākslas vingrošanā un ir pasaulē vecākā mākslas vingrotāja.

Džoanna piedzima Vācijā un pirmo reizi sacensībās piedalījās 10 gadu vecumā. Kopš tā laika viņas dzīve allaž bijusi saistīta ar sportu. Un arī pēc vairāk nekā 80 gadiem viņa turpina apmeklēt dažādus pasākumus, kuri saistīti ar veselīgu dzīvesveidu.
Pagājušajā nedēļā Singapūrā notika viens no šādiem pasākumiem, un Džoanna šokēja publiku, parādot neticamu spēku un tādu ķermeņa lokanību, kāda nav pa spēkam pat krietni jaunākiem ļaudīm.

 

Džoanna trenējas vienu stundu katru dienu, un viņas ēdienkartē ir daudz svaigu augļu un dārzeņu. Pašlaik viņa piedalās sacensībās, taču nav neviena, kurš būtu viņas vecuma grupā. Nesen enerģiskā kundze bija iekļauta 70-75 gadu vecu ļaužu grupā, taču arī tur viņa uzvarēja, pārspējot konkurentus par vienu punktu.

Sirmā dāma nebeidz būvēt nākotnes plānus, jo viņas veselība ir patiešām apbrīnojama. Džoanna atzīst: kaut arī viņas seju klāj krunciņas, sirds joprojām ir jauna. “Iespējams, ka es nomiršu, ja pārstāšu nodarboties ar vingrošanu,” viņa smej.

Avots: jauns.lv

Lauksaimniekiem grūti atrast sezonas strādniekus! Par 900 eiro algos viesstrādniekus
Gaidāmi milzu sastrēgumi: Sākas vērienīgie remontdarbi Brīvības ielā un ne tikai!
Lūk, kā izskatās īsta bērnība bez interneta un mobilajiem telefoniem
VIDEO: Policijas jaunās 30 “Škodas” un 10 “Subaru” jau patrulē ielās
Kokneses pusē pamanīts varens ķepainis
Stulbi, Ērmīgi un Biedējoši: Spilgtākie Kadri Pasaulē