Džoanna Kvāsa ar savu piemēru ir parādījusi, ka vecums – tas ir tikai skaitlis. Savos 92 gados viņa turpina piedalīties sacensībās mākslas vingrošanā un ir pasaulē vecākā mākslas vingrotāja.

Džoanna piedzima Vācijā un pirmo reizi sacensībās piedalījās 10 gadu vecumā. Kopš tā laika viņas dzīve allaž bijusi saistīta ar sportu. Un arī pēc vairāk nekā 80 gadiem viņa turpina apmeklēt dažādus pasākumus, kuri saistīti ar veselīgu dzīvesveidu.
Pagājušajā nedēļā Singapūrā notika viens no šādiem pasākumiem, un Džoanna šokēja publiku, parādot neticamu spēku un tādu ķermeņa lokanību, kāda nav pa spēkam pat krietni jaunākiem ļaudīm.

 

Džoanna trenējas vienu stundu katru dienu, un viņas ēdienkartē ir daudz svaigu augļu un dārzeņu. Pašlaik viņa piedalās sacensībās, taču nav neviena, kurš būtu viņas vecuma grupā. Nesen enerģiskā kundze bija iekļauta 70-75 gadu vecu ļaužu grupā, taču arī tur viņa uzvarēja, pārspējot konkurentus par vienu punktu.

Sirmā dāma nebeidz būvēt nākotnes plānus, jo viņas veselība ir patiešām apbrīnojama. Džoanna atzīst: kaut arī viņas seju klāj krunciņas, sirds joprojām ir jauna. “Iespējams, ka es nomiršu, ja pārstāšu nodarboties ar vingrošanu,” viņa smej.

Avots: jauns.lv

VIDEO: Noskaties, Juris Žagars seksīgā klipā 1999. gadā.
Cik no šīm 25 lietām tu esi turējis savās rokās?
Policija pieķer: Dzērājšoferis bez "tiesībām" vizinās ar tikko zagtu auto!
Sanfrancisko atrakciju parkā varēs pusdienot kopā ar žurkām
Viņa nebija vilkusi peldkostīmu 25 gadus, bet beidzot to izdarīja
Statistika liecina, ka zagļi arvien biežāk iekāro “BMW” markas automašīnas