Trešdien neilgi pirms plkst.13 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Rumbulā, pamanīja tumšas krāsas "Volkswagen" markas automašīnu, kura bija novietota kādā nomaļā vietā. Izrādījās, ka policistiem "palaimējās" pieķert prostitūtu un viņas klientu.

Piebraucot tuvāk pie aizdomīgās automašīnas, uz aizmugurējā automašīnas sēdekļa pamanīts kāds pāris. Vīrietis, ieraugot policijas tuvošanos, ātri uzvilka bikses. Savukārt sieviete izkāpa no transportlīdzekļa.

Ar abām personām veiktas pārrunas. Sieviete atklāja, ka vīrietis pie viņas apstājies ar savu automašīnu un piedāvājis 20 eiro par orālo seksu. Abi vienojušies un aizbraukuši uz kādu nomaļāku vietu, kur sākusi izpildīt vīrieša vēlmes, taču notiekošo izjaukusi policija.

Tikmēr vīrietis otram policistam apgalvoja, ka vēlējies tikai pārvilkt bikses un ka nav vēlējies stāties dzimumattiecībās, jo viņam esot draudzene.

Pakalpojuma sniedzējai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par prostitūcijas noteikumu pārkāpšanu. Likums paredz, ka par prostitūcijas pakalpojumu sniegšanu publiskās vietās personai uzliek naudas sodu no 350 līdz 700 eiro.

Rīgas pašvaldības policija atgādina, ka Latvijā prostitūcija nav aizliegta, bet ir ierobežota. Speciāli Ministru kabineta noteikumi paredz, ka personai atļauts piedāvāt vai sniegt seksuālos pakalpojumus par maksu tikai dzīvojamā telpā, kas ir tās īpašums vai par kuru tā ir noslēgusi īres līgumu. Taču ir aizliegts piedāvāt seksuālos pakalpojumus uz ielas. 

Avots: jauns.lv

Pāris 3 nedēļas kāpj Everestā, lai tur apprecētos
Japāņi sākuši būvēt mājas no putuplasta
Mazs ciemats Norvēģijā piedzīvo tūristu pieplūdumu «Google Maps» kļūdas dēļ
Vai "Apple" grasās ražot auto?
Patiesība par uzlīmēm uz augļiem veikalos!
Pasaules smagākā sieviete nometusi pusi svara