Ministrijā vēstī, ka Apvienotajā Karalistē valdības noteiktais terorisma draudu līmenis ir augsts. "Saistībā ar nesen notikušajiem terora aktiem Mančestrā 22. maijā un Londonā 3. jūnijā, aicinām būt sevišķi piesardzīgiem, apmeklējot publiskus pasākumus, izmantojot sabiedrisko transportu un atrodoties vietās, kur pulcējas daudz cilvēku," saka ministrijā. 

Tāpat ceļotāji tiek brīdināti ņemt līdzi personas apliecinošos dokumentus vai to kopijas, jo policistiem ir tiesības pārbaudīt jebkuras personas identitāti. 

"Ja esat nonācis ārkārtas situācijā, aicinām nekavējoties sazināties ar Latvijas vēstniecību Apvienotajā Karalistē vai Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežurantu pa tālruni: +371 26 33 77 11, vai e-pastu: palidziba@mfa.gov.lv," teikts ministrijas paziņojumā. 

Kā vēstīts, Lielbritānijas galvaspilsētas Londonas centrā sestdienas vakarā notika divi terorisma incidenti.

Uzbrukuma sākumā uz Londonas tilta mikroautobuss sabrauca gājējus. Pēc tam no mikroautobusa izlēca trīs vīrieši, kas iebruka tirgū "Borough Market" šī tilta dienvidu galā un tur sadūra cilvēkus. Policija apturēja teroristus, viņus nošaujot.

Aizdomās par saistību ar šo teroraktu, Londonā aizturēti 12 cilvēki. 

Uzbrukumā dzīvību zaudēja septiņi cilvēki, bet 48 guvuši ievainojumus. 

Avots: jauns.lv

Smieklīgi pierādījumi, ka mums KATRAM ir savas dīvainības!
Slēgs Prisma veikalus Latvijā un Lietuvā
Cilvēki pēc 40 gadu vecuma drīkst strādāt tikai trīs dienas nedēļā
Lūk, kā izskatās īsta bērnība bez interneta un mobilajiem telefoniem
Vīriešu viedoklis: 7 lietas, kas sievieti padara lielisku gultā
TOP anekdotes par policistiem