"20 minūtes mēģināju atrast pāri skriešanas botai, neielūkojos vienīgi saldētavā, lai gan, atskatoties uz skatu lielveikalā, ar to arī vajadzēja sākt," secina "Delfi" aculieciniece Alīna, kura iesūtījusi stāstu par iepirkšanos veikalā "Prisma" atlaižu laikā. 

"Pirmo uzgāju pavisam netīšām pie preces cenu noteicēja starp jogurtu, šķīvi, bērnu autiņbiksēm un blakus vēl vienam citam mazāka izmēra apaviņam, kas arī bija palicis bez pāra. Mēģinājums labs, bet neveiksmīgs.

Veikala atmosfēra ļoti rosīga, nevarēja nepamanīt tukšos iepakojumus un pusapēstos pārtikas produktus, kas mētājās visur, kur vien tas bija iespējams. Iegādājos visu nepieciešamo, bet nenoliegšu, groziņa saturu pārskatīju divas reizes, jo ko lieku paņemt tiešām nav grūti.

Vispār man kā studentam šis bija draudzīgais šopings, tiku pie ilgi meklētām sporta biksēm, brīvā laika apaviem un pats galvenais - košas un ietilpīgas sporta somas, kas arī bija mans mērķis.

Šis pasākums gan uzlaboja, gan uzjautrināja garastāvokli, nolēmu iemūžināt tukšos plauktus un nekam nevajadzīgos ratiņus ar pārkrāmēto preci," stāsta Alīna.

 

Japāņi sākuši būvēt mājas no putuplasta
VIDEO: «Eirovīzijas» priekšnesumu iztraucē plika dibena parādīšanās uz skatuves
Kas notiek ja sieviete gadu neskuj kājas un paduses
Nils Ušakovs Facebook nobloķē aktieri Intaru Rešetinu un viņa atbalstītāji sola “pa seju”
VIDEO: Līgava iemeta ziedu pušķis upē. Brīdi vēlāk viesi kliedza šausmās, ieraugot...
Ārsti apgalvo, ka vitamīnu dzeršana ir vienkārši dārgs veids, kā noskalot naudu podā