Ja kādreiz esat sapņojuši savā īpašumā iegūt pili, tagad ir īstais laiks. Itālijā par brīvu dala 103 senatnīgus īpašumus, to skaitā villas, krogus un pilis. Tas nozīmē, ka katrs var sākt celt savu personīgo Vinterfelas vai Kāsterlijrokas versiju.

Taču ir kāds āķis. Valsts Īpašuma tiesību aģentūra vēlas, lai ikviens pils vai cita īpašuma jaunais saimnieks apņemas to restaurēt, lai tas varētu tikt izmantots kā tūrisma objekts.

To, vai īpašums kļūs par viesnīcu, spa, restorānu vai kaut ko citu, drīkstēs izlemt īpašnieks pats.

"Projekts popularizēs un atbalstīs lēnā tūrisma sektora attīstību," sacīja Valsts Īpašuma tiesību aģentūras pārstāvis Roberto Reggi. "Mērķis ir pārtaisīt privātas un publiskas ēkas, kas vairs netiek izmantotas, par svētceļnieku, ceļinieku, tūristu un riteņbraucēju apmeklējuma vietām."

Varasiestādes arī cer, ka šis plāns nedaudz atvieglos dažas noslogotākās tūristu vietas, kā piemēram - Venēcija.

Pieteikties uz īpašumu var līdz 26. jūnijam. Veiksmīgie pieteikumi sava projekta realizēšanai iegūs sākotnējo 9 gadu laika periodu, ar iespēju to pagarināt uz nākamajiem 9 gadiem.

Ja tomēr jūsu pieteikums tiks noraidīts, neraizējieties - Itālija plāno atdot 200 citus objektus jau nākamo divu gadu laikā.

Vairāk informācijas.

Avots: jauns.lv

Kokneses pusē pamanīts varens ķepainis
Anekdotes no dakterīšu dzīves
Japāņi sākuši būvēt mājas no putuplasta
Remonta laikā nogrimst ekskavators
KĀ KĻŪT BAGĀTAM? Skandalozo miljonāru padomi
Kurai horoskopa zīmei visvairāk garšo alkohols?