Dienviddžordžijas sala atrodas Atlantijas okeāna dienvidos, tā ir Apvienotās Karalistes aizjūras teritorija. Dienviddžordžijā gandrīz vispār nav pastāvīgu iedzīvotāju, tomēr tajā sastopama ievērojamu jūras putnu dažādība, tai skaitā vairākas pingvīnu kolonijas.

Jau vairākus gadu desmitus Diendviddžordžija kļuvusi par populāru tūristu galamērķi un tur nokļūt izdevies arī kanādietim Deividam Meronam (David Merron).

Merons strādā uz ekspedīciju kuģa, kas ved tūristus uz Antarktīdu. Ceļojuma ietvaros tūristiem tiek piedāvāta iespēja aplūkot arī Dienviddžordžijas Sentendrjūsas līci, kurā mitinās tūkstošiem pingvīnu. 

«Šī apkaime parasti ir pilna ar pingvīniem, taču tajā rītā tā bija tukša, tāpēc es devos līdz laukakmenim, kas nebija īpaši augsts, lai uzņemtu fotogrāfiju,» stāsta Deivids. «Pēkšņi es stāvēju blakus Karalisko pingvīnu kolonijai.»

Merons stāsta, ka būt blakus tūkstošiem pingvīnu bija neticami un sirreāli.

«Man apkārt bija pārsvarā sieviešu dzimuma pingvīni, kas varēja būt apmēram deviņus mēnešus veci. Izskatījās, ka daži pingvīni man priekšā sāka mani atdarināt, bet varbūt es atdarināju viņus,» stāsta ceļotājs.

Vīrietis aģentūrai «Rex Features» stāsta, ka Dienviddžordžijas līcī sastopamie pingvīnu mazuļi bija ziņkārīgi un daži no viņiem nāca klāt un ar knābi bakstīja kājas, lai saprastu, kas viņš ir, un vai viņam ir ēdiens.

Avots: apollo.lv

Video: Politisko reklāmu no Daugavpils pasaulē nepārspēs neviens
Šausmas Rīgā: Panda Taxi vadītājs rupji apvainojis un sitis sievieti pasažieri!
Izstrādāts 'Žigulis' ar 350 ZS jaudu 'Lada Vest'
Pasauli pārsteidz apbrīnojami skaista 60 gadu veca modele. Viņas jaunības noslēpums maksā tikai dažus eiro
VIDEO: Vīrietis vada automašīnu alkohola reibumā un bez tiesībām, bēg no policijas
VIDEO: Profesors Anatolijs Danilāns skaidro kafijas ietekmi uz cilvēka organismu