Bērni ir mūsu dzīves prieks un acuraugs. Ķīnietis Songs Bo, kuram daba nav dāvājusi bērnus, adoptējis lelli cilvēka augumā un jūtas ļoti laimīgs.

Pirms pāris gadiem vīrietim diagnosticēja smagu slimību, kuras dēļ viņu pastāvīgi mocīja spēcīgas galvassāpes. Songu Bo bija pārņēmusi ilgstoša dziļa depresija. Ķīnieša veselības stāvoklis bija tik slikts, ka viņš bija atmetis visas cerības un dzīvē vīlies, pārliecināts, ka nekad nesatiks savu otro pusīti, ne arī piedzīvos bērnu dzimšanu.

Pēc kāda laika, klīstot interneta plašumos, Bo uzgāja mājaslapu „Taobao”, kas piedāvā iegādāties lelles, kas līdzinās bērniem. Samaksājis 2200 dolāru, vīrietis iegādājās lelli un iemīlēja to kā savu miesīgu meitu. Devis tai vārdu Sjao Dī (tulkojumā tas nozīmē „mazais taurenītis”), viņš sāka par to rūpēties kā par bērnu, ņēma visur sev līdzi un kavēja laiku ilgās sarunās.

Songa māte, ar kuru viņš dzīvo kopā, pamanīja, ka lelles iegāde spēcīgi uzlabojusi dēla veselības stāvokli – viņš sācis smaidīt un no depresijas vairs nav ne vēsts.

Lūk, kā izskatās vasarnīcu brīvdienas Krievijā
Cerība un īstenība: Meitenes, kas savu izlaiduma kleitu pasūtīja internetā
Internetā parādās foto ar, visticamāk, policijas jaunajām netrafarētajām automašīnām
Noziedznieks neveiksmīgi slēpjas no policijas zem savas gultas
Pusaudzes veikalā nozog četrus kreklus un slēpjas ēstuves tualetē
10 padomi no trenera, kurš notievēja par 70 kilogramiem