Bērni ir mūsu dzīves prieks un acuraugs. Ķīnietis Songs Bo, kuram daba nav dāvājusi bērnus, adoptējis lelli cilvēka augumā un jūtas ļoti laimīgs.

Pirms pāris gadiem vīrietim diagnosticēja smagu slimību, kuras dēļ viņu pastāvīgi mocīja spēcīgas galvassāpes. Songu Bo bija pārņēmusi ilgstoša dziļa depresija. Ķīnieša veselības stāvoklis bija tik slikts, ka viņš bija atmetis visas cerības un dzīvē vīlies, pārliecināts, ka nekad nesatiks savu otro pusīti, ne arī piedzīvos bērnu dzimšanu.

Pēc kāda laika, klīstot interneta plašumos, Bo uzgāja mājaslapu „Taobao”, kas piedāvā iegādāties lelles, kas līdzinās bērniem. Samaksājis 2200 dolāru, vīrietis iegādājās lelli un iemīlēja to kā savu miesīgu meitu. Devis tai vārdu Sjao Dī (tulkojumā tas nozīmē „mazais taurenītis”), viņš sāka par to rūpēties kā par bērnu, ņēma visur sev līdzi un kavēja laiku ilgās sarunās.

Songa māte, ar kuru viņš dzīvo kopā, pamanīja, ka lelles iegāde spēcīgi uzlabojusi dēla veselības stāvokli – viņš sācis smaidīt un no depresijas vairs nav ne vēsts.

17 smieklīgi modes paradumi Rīgas sabiedriskajā transportā
VIDEO: Latvieši realizē pasaulē pirmo lēcienu ar izpletni no drona
Video: Politisko reklāmu no Daugavpils pasaulē nepārspēs neviens
Vīrietis Rīgā nokritis no ēkas ceturtā stāva
VIDEO: Vīrietis vada automašīnu alkohola reibumā un bez tiesībām, bēg no policijas
Urugvajā otrdien sāka reģistrēt cilvēkus, kas vēlas legāli nopirkt marihuānu aptiekās