Portālā skaties.lv kāda māmiņa no Jelgavas paudusi savu sašutumu par bērnu zobārstniecību šajā pilsētā. Vispirms Dace saskārusies ar situāciju, kad ārstu kvotas jau beigušās, taču brīdī, kad tomēr atrasts valsts apmaksāts zobārsts, izrādījies, ka šī ārste nemaz nenodarbojas ar zobu raušanu un ķirurģiju, kas viņas bērnam nepieciešama!

Sieviete raksta:

"Labdien. Biju mazliet šokēta par Jelgavas zobārstiem! Meklēju zobārstniecību. kur manam bērnam varētu veikt zobu apskati un nepieciešamās manipulācijas, bet jau saskāros ar to, ka visur kvotas ir beigušās, tad atradu zobārstniecību, kur tomēr ir vēl valsts apmaksāts zobu ārsts!

Pierakstījāmies un pacietīgi gaidījām divus mēnešus. Ieradāmies pie zobārsta ar zobu rentgenu un saku, ka es domāju, ka viņai tas pēdējais zobs ir jārauj ārā, uz ko man viņa atbildēja, ka viņa vispār ar raušanu un zobu ķirurģiju nenodarbojās!

Es atteicu, ka viņai bija jābrīdina mani par pakalpojumiem, kurus viņa veic. Uz ko zobārsts atteica, ka man pašai bija telefoniski jāpaziņo, kādas manipulācijas ir jāveic mana bērna mutē.

Jelgavā ir dramatiska situācija ar nokļūšanu pie bērnu valsts apmaksāta zobārsta.”

 

Avots: focus.lv

Ar ko skolās baro mūsu bērnus?
Tēvs pateicas likumsargiem par iejūtību smagā situācijā
VIDEO: Latvieši realizē pasaulē pirmo lēcienu ar izpletni no drona
15 slavenības toreiz un tagad
15 pozas, kurās fotografējoties ikviena sieviete  izskatīsies gracioza un skaista
Sirmgalve smagi piekrāpta: Kundzei nenojaušot, uz viņas vārda noformēti vairāki kredīti!