Modes pasaulē šobrīd uzvaras gājienā devusies luksusa zīmola "Balenciaga" jaunākās kolekcijas piedāvājums - zila ietilpīga soma, kuras cena ir apmēram 2000 ASV dolāru. Nenoliedzami, skaista un stilīga, taču... Ar to tikai viss sācies.

Populārais luksusa modes preču zīmols "Balenciaga" šo somu prezentēja 18.aprīlī, raksta "Adweek". Šopaholiķēm un augstās modes cienītājām šis izstrādājums šķiet ļoti iekārojams pirkums, un lēts tas nav.

Uz šo faktu ļoti ātri reaģējis Zviedrijas sadzīves mēbeļu ražotājs "Ikea", kurš pauda - hei, dizains ir zagts! Nudien - "Ikea's" iepirkumu taša, kas šī tīkla veikalos maksā nieka 99 centus, uz pirmo aci ir gluži tāds pats kā somai par 2000 dolāriem.

"Ikea" pārstāvji par šo visu smalki ironizē. "Mēs esam ļoti pagodināti, ka mūsu somas ikoniskais dizains iedvesmojis "Balenciaga". Nekas nav līdzvērtīgs ietilpīgam maisiņam," teikts uzņēmuma sociālo tīklu kontos.

Turpinot amizieri, "Ikea" publiskoja instrukcijas, kā gan modes lietās neizglītotiem ļaudīm atšķirt kulta tašu "Ikea" par 99 centiem no luksusa zīmola radītās somas. Te no svara ir izturīgums un kvalitāte, proti "Ikea's" taša iztur dubļus, lietu un sniegu, to var mazgāt zem ūdens, un arī ietilpība tai tomēr esot lielāka. Turklāt "Ikea" lētā tašiņa izturēšot pat vairāku ķieģeļu nešļavu! Un - atškirībā no dārgā ekvivalenta - "Ikea's" somu var viegli salocīt mazmazītiņā izmērā.

Avots: jauns.lv

Japāņi sākuši būvēt mājas no putuplasta
12 pierādījumi, kāpēc obligāti ir jāvelk ķiveres
Unikāla iespēja iemācīties manipulēt ar vīriešiem
Pēc sievas nāves viņš iestādīja 6000 kokus. PATIESĪBA atklājās tikai pēc 20 gadiem...
Salaspilī bijušais veikala darbinieks no kases naktī izzog 2300 eiro
Vismuļķīgākie un dīvainākie kadri, kas "noķerti" kāzu dienā