Daudzi jauni pāri agri vai vēlu sastopas ar mājokļa jautājumu. Diemžēl ļoti daudzi pie risinājuma tā arī nenonāk.  Dzīvošana kopā ar kāda radiem nereti pāraug pastāvīgā cīņā par personīgo telpu.

Īres dzīvoklis” aprij ”astronomiskas” naudas summas un arī pastāv tāds fakts, ka jebkurā brīdī viņus var palūgt izvākties no dzīvokļa. Ņemt hipotekāro kredītu vai meklēt citu līdzīgu risinājumu nozīmē nonākt parādos un gadu desmitiem maksāt šo kredītu.


Tā jaunie cilvēki ir spiesti meklēt alternatīvus risinājumus. Viens no tiem – vecu konteineru pārveidošana par mājokli!

 

 

No ārpuses šī metāla kaste izskatās briesmīgi. Pat kartona kārba uz šī konteinera fona izskatās labāk. Taču vajag vien ielūkoties iekšā un nepatikas vietā ātri vien nāk pārsteigums.

Šķietami šaurā taisnstūrī projektētāji pamanījušies ietilpināt visu nepieciešamo komfortablai dzīvei. Šeit ir virtuve, tualete, kaut kas līdzīgs viesistabai un mājīga guļamistaba.

Nelielā virtuvīte iekārtota ļoti jauki. Protams, restorāna šefpavāram šeit gan nebūtu, kur izvērsties, bet jaunai ģimenītei tā ir vienkārši ideāla.

Daži ietilpīgi skapīši, plauktiņi, neliela plīts un pilns virtuves piederumu komplekts – labs sākums kopdzīvei.

Pateicoties prasmīgai gaismas ķermeņu izvietošanai, radies plašuma iespaids. Spogulis pie sienas izskatās pēc loga, padarot telpu mājīgāku.

Tualete, dušas telpa, veļas mašīna un žāvētava arī šeit ir. Viss sakombinēts precīzi un kārtīgi. Tūlīt redzams: šeit katrs telpas centimetrs tiek izmantots ar prātu.

Kā redzam, rezultātā sanācis jauks mājoklītis jaunai ģimenei. Protams, ar bērniem šeit diez vai varēs justies tik ērti, bet dzīves sākumam mājoklītis visai jauks!

Domājams, ka daudzi jaunie pāri varētu ar prieku izvēlēties šādu konteineru īres dzīvokļa vai dzīvošanas pie vecākiem vietā.

Avots: amizanti.lv

Vismuļķīgākie un dīvainākie kadri, kas "noķerti" kāzu dienā
Džungļos atrodas milzīga baznīca, kas uzcelta vistas veidolā
VIDEO: «Eirovīzijas» priekšnesumu iztraucē plika dibena parādīšanās uz skatuves
Kad naktī ir jāsteidzas uz lekciju…
Uzzini patiesību! Vai ir vērts skaitīt kalorijas
Košļenes no pagājušā gadsimta