Lielākajai daļai noteikti ir zināms, ka aktieris un režisors Intars Rešetins neilgi pirms pašvaldību vēlēšanām sacēla pamatīgu “vētru” sociālajos tīklos ar aicinājumu doties uz vēlēšanām, lai kopīgiem spēkiem mainītu esošo varu Rīgas pašvaldībā.

Rešetins sociālajā tīklā Facebook publiskoja ierakstu: 

  • “Vai tiešām mūs apmierina, ka galvaspilsētu vada Maskavas roka?”

Pēc tam Rešetins savus aroda biedrus, kuri ir Nila Ušakova atbalstītāji un reklamētāji, lūdza izdzēst savu telefona numuru no kontaktiem, sakot, ka jebkāda veida piedalīšanās Krievijas varas rīkotajos pasākumos ir solis tuvāk, lai ievēlētu konkrētus politiķus un citiem parādītu, ka tā ir vērtība.

Aktieris žurnālam “Ir” teica:

  • “Es neticu, ka šiem māksliniekiem – «Prāta vētrai», Busulim un citiem -, ir vienalga, kas notiek ar valsti. Parasti arguments ir – lielais tirgus, “Krievijā nopelnīto naudiņu tērēju Latvijā, iegūst ekonomika”. Bet tā nauda ir asiņaina! Es nevarētu sadzīvot ar tādu naudu!”

Tagad, kad vēlēšanas ir beigušās un Rīgā aizvien vadošais politiskais spēks ir “Saskaņa”, Rešetins izdevumam atzinis, ka, lai gan cer uz spēcīgu opozīciju, viņš tomēr jūtas vīlies.

“Kāpēc mēs pieļaujam, ka politikā – gan pašvaldību, gan Saeimas līmenī – nonāk cilvēki, kuriem nav svarīga valsts? (..) Aiz netaisnības, goda trūkuma, ko redzu politikā, man gribas vemt,” stāsta ir Dailes teātra aktieris.

Tāpat Rešetins saņēmis cilvēku atzinību un atbalstu par pausto nostāju, bet tikpat daudz cilvēku aktieri iekļāvuši «melnajā sarakstā,» draudot aktierim sociālajos tīklos.

  • “Pats Nils mani nobloķējis Facebook, lai nevaru viņam iebilst. (..) Saņēmu no politiķa atbalstītājiem rupjības un draudus. Kroplis, vajag pa seju sadot un līdzīgus. Pēc vēlēšanām sauca par lūzeri,” atzīst Rešetins.

Avots: apollo.lv

Salaspilī bijušais veikala darbinieks no kases naktī izzog 2300 eiro
VIDEO: «Eirovīzijas» priekšnesumu iztraucē plika dibena parādīšanās uz skatuves
Viņa nebija vilkusi peldkostīmu 25 gadus, bet beidzot to izdarīja
VIDEO: Noskaties, Juris Žagars seksīgā klipā 1999. gadā.
Iepirkšanās karalauks un pusapēsta pārtika - stāsts par iepirkšanos 'Prisma'
Rīgā aplaupīta 45.pasta nodaļa