Sešdesmit gadu vecā Jasmīna Rosi ir „Marks & Spencer”, „JD Williams” un citu zīmolu modele, un viņa nudien pārsteidz ar savu brīnišķīgo izskatu.

Savu modeles karjeru skaistā sieviete sāka vien 28 gadu vecumā – kad vairums citu modeļu to jau beidz. 45 gadu vecumā viņa no modeļu biznesa aizgāja, taču nu pēc pauzes ir atgriezusies – un ar savu fantastisko figūru, gaišajiem matiem un jaunavīgo ārieni izskatās vēl pievilcīgāka nekā agrāk.


Skatoties uz šo 60 gadu veco lēdiju, varētu šķist – kādu jaunības eliksīru gan viņa dzer? Taču patiesībā Jasmīna savu ādu skaisti gludu saglabā, ik dienu lietodama produktu, kas maksā vien dažus eiro.

1955. gadā Francijā dzimusī un Korsikas salā augusī skaistule neslēpj, ja tieši dzīve pie Vidusjūras viņai palīdzējusi atrast jaunības noslēpumu.

„Mēs gatavojam ēst ar olīveļļu. Seju un matus mēs ieziežam ar olīveļļu, tikai ar to. Manas mammas mamma nomira 96 gadu vecumā, būdama tieva kā dejotāja, un viņa vispar neko nesmērēja uz sejas. Manas mammas māsai, kurai ir 90 gadu, tagad ir daudz skaistāka āda nekā agrāk. Un viņa ievēroja, ka ādas stāvoklis uzlabojās tieši tad, kad viņa, gulēdama slimnīcā, neko nezieda uz tās. Reklāmas mums cenšas iebarot domu, ka mums ir vajadzīgs tāds vai cits kosmētikas līdzeklis skaistai ādai, lai šos produktus varētu pārdot. Taču neviens nestāsta, ka ādā pašā spēj notikt procesi, kas ļauj tai izskatīties skaistai. Ja ādu nemitīgi ziežam ar krēmiem un serumiem, tā kļūst slinka un vairs necenšas sevi aizsargāt.” 

 

Protams, svarīgs ir arī uzturs. Jasmīna katru dienu apēd vienu avokado. Viņa uzsver, ka ir ļoti svarīgi ēst veselīgu maltīti un uzņemt pietiekami daudz vērtīgo uzturvielu. 

 

Modele atzīst: „Lai āda būtu skaista, ir svarīgi uzņemt pietiekami daudz tā saukto veselīgo tauku, kā arī – sportojot apgādāt organismu ar skābekli. Ādai ir labi, ja daudz staigājam un arī svīstam – jo ar ādas palīdzību mēs taču elpojam.”

Franču skaistule ēd veselīgu pārtiku: „ Es nemoku sevi ar diētām. Visa pamatā ir sabalansēts uzturs un disciplīna. Nekad neēdu pārāk apstrādātus, saldētus, mikroviļņu krāsnī sildītus vai maztauku produktus. Parasti ēdu ekoproduktus, ik dienu gatavoju svaigu ēdienu. Daudz ēdu augļus, dārzeņus, riekstus, pa druskai arī kvalitatīvas zivis un gaļu.

Tiem, kuri grib apturēt novecošanu, noderēs Jasmīnas vārdi: „Vienas dienas laikā tas nenotiks. Vajag disciplīnu un pacietību. Vajag veselīgu domāšanu un skaidru prātu.”

VIDEO: Profesors Anatolijs Danilāns skaidro kafijas ietekmi uz cilvēka organismu
Kur pazūd Rīgas baloži?
Viņa nebija vilkusi peldkostīmu 25 gadus, bet beidzot to izdarīja
VIDEO: Krasta ielā notiek pamatīgs kautiņš autovadītāju starpā
Izstrādāts 'Žigulis' ar 350 ZS jaudu 'Lada Vest'
KĀ KĻŪT BAGĀTAM? Skandalozo miljonāru padomi