Pirms nedēļas tika atklāti iekšzemes pasažieru avio pārvadājumi maršrutā Rīga-Liepāja. Taču 24. maija rītā tika atcelts reiss no Liepājas uz Rīgu, raksta portāls liepajniekiem.lv.

Lidsabiedrības "Air Baltic" pārstāve Alise Briede informēja, ka redzamība miglas dēļ bija nepietiekama, lai lidmašīna varētu izlidot.

Aviokompānijas pārstāve informējusi laikrakstu "Kurzemes Vārds": "Laika apstākļi Liepājā neatbilda minimālajām prasībām, kas nepieciešamas, lai varētu notikt reiss BT020 no Liepājas uz Rīgu. Lidojums no Liepājas uz Rīgu tika atcelts. Lidojumu un pasažieru drošība ir "Air Baltic" prioritāte. "Air Baltic" atvainojas par izmaiņām mūsu klientu ceļošanas plānos. Lidsabiedrība darīja visu iespējamo, lai tās klienti pēc iespējas drīzāk nokļūtu savos galamērķos, piedāvājot alternatīvas ceļošanas iespējas ar autobusu, kā arī tranzīta pasažieriem nodrošinot tālākos lidojumus ar tuvākajiem iespējamiem reisiem un gaidīšanas laikā piedāvājot speciālus kuponus maltītes ieturēšanai. Klientus, kuriem ir jautājumi par papildu informāciju šajā situācijā, aicinām sazināties ar "Air Baltic" klientu apkalpošanas centriem. Pēc sākotnējās informācijas, reisā BT020 atradās 21 pasažieris, kā arī četri apkalpes locekļi."

Velosipēdists amatieris uzstāda jaunu pasaules rekordu. 105 gadu vecumā!
Ārsti apgalvo, ka vitamīnu dzeršana ir vienkārši dārgs veids, kā noskalot naudu podā
30 lietas ko morāli stipri cilvēki nedara
Policija notver «kazanovu», kurš iesitis savai partnerei un aizmucis ar naudas maku
VIDEO: Autovadītāja no Daugavpils sasmīdina līdz asarām
Jaunietis nolemj uzsmēķēt un aizdegas