Pirms nedēļas tika atklāti iekšzemes pasažieru avio pārvadājumi maršrutā Rīga-Liepāja. Taču 24. maija rītā tika atcelts reiss no Liepājas uz Rīgu, raksta portāls liepajniekiem.lv.

Lidsabiedrības "Air Baltic" pārstāve Alise Briede informēja, ka redzamība miglas dēļ bija nepietiekama, lai lidmašīna varētu izlidot.

Aviokompānijas pārstāve informējusi laikrakstu "Kurzemes Vārds": "Laika apstākļi Liepājā neatbilda minimālajām prasībām, kas nepieciešamas, lai varētu notikt reiss BT020 no Liepājas uz Rīgu. Lidojums no Liepājas uz Rīgu tika atcelts. Lidojumu un pasažieru drošība ir "Air Baltic" prioritāte. "Air Baltic" atvainojas par izmaiņām mūsu klientu ceļošanas plānos. Lidsabiedrība darīja visu iespējamo, lai tās klienti pēc iespējas drīzāk nokļūtu savos galamērķos, piedāvājot alternatīvas ceļošanas iespējas ar autobusu, kā arī tranzīta pasažieriem nodrošinot tālākos lidojumus ar tuvākajiem iespējamiem reisiem un gaidīšanas laikā piedāvājot speciālus kuponus maltītes ieturēšanai. Klientus, kuriem ir jautājumi par papildu informāciju šajā situācijā, aicinām sazināties ar "Air Baltic" klientu apkalpošanas centriem. Pēc sākotnējās informācijas, reisā BT020 atradās 21 pasažieris, kā arī četri apkalpes locekļi."

15 pozas, kurās fotografējoties ikviena sieviete  izskatīsies gracioza un skaista
Reizēm ballīte Vecrīgā var beigties šādi!
Ar prostitūtu pieķerts kungs Rumbulā taisnojas: neko sliktu nedarīja, viņam ir draudzene
12 pierādījumi, kāpēc obligāti ir jāvelk ķiveres
Pašvaldības policisti aiztur pamatīgi iereibušu šoferi
Video: Politisko reklāmu no Daugavpils pasaulē nepārspēs neviens