Nakts melnumā policisti saņēma izsaukumu uz Bolderāju, kurā kādā veikalā bija notikusi ielaušanās. Policisti domāja, ka sastaps noziedzniekus, taču viņi sastapa kailu sievieti, kura nespēja izskaidrot, kādēļ ielauzusies veikalā, vēsta raidījums «Degpunktā». 

Naktī uz ceturtdienu policisti devušies uz Stūrmaņu ielu Bolderājā, kur tik tikko bija notikusi ielaušanās kāda veikala telpās. Tā kā policisti notikuma vietā ieradās divu minūšu laikā, viņi saprata, ka pastāv liela iespēja sastapties ar noziedznieku vai noziedzniekiem. 

Veikalā vīriem neizdodas nevienu sastapt, tādēļ vīri dodas ārā no veikala, kur izdodas sastapt policijas izsaucēju, kurš zina, kas ir vaininieks - tā esot kāda jauna sieviete, kura braukusi ar viņu vienā autobusā uz Bolderāju.  

«Tajā brīdī policisti veikalā sadzirdēja balsi, tur arī sastapa pašu vaininieci,» saka Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Rūpīgāk ielūkojoties, policisti pamanījuši kailu sievieti, kura, piesegusies ar apģērba gabalu, strauji tuvojusies izejai. 

Noskaidrojot, ka sievietei nav agresīvi nodomi, pie viņas devušies policisti, kuri mēģinājuši noskaidrot, kā visu situāciju vērst par labu. 

«Gāju pa Bolderājas ceļu, es nezinu, kas man par aptumsumu uznāca... Vienkārši, kaut kāda dīvaina balss mani vadīja. Šajā brīdī kāds psihs vīrietis sāka man uzmākties...» skaidroja sieviete.

«Pašas sievietes skaidrojums radīja policistiem aizdomas, ka viņa ir nepieciešama medicīniskā palīdzība, tādēļ tika izsaukti mediķi,» saka Sadovskis.

Informācija par notikušo nodota Valsts policijai, kuri vēlāk lems par šīs lietas attīstību. 

Būtiski pieaugusi cilvēku neiecietība pret kukuļdošanu ceļu policistiem
10 fotogrāfijās iemūžinātas smieklīgākās suņu grimases, kādas jebkad redzētas
15 smieklīgi fotoattēli no sērijas  - Šī ir Taizeme!
Fotogrāfs, iespējams, nemaksā nodokļus: VID izsekoja viņu caur soctīkliem
Cik no šīm 25 lietām tu esi turējis savās rokās?
Igaunijā policisti mierinās negadījumos iekļuvušus bērnus ar spēļu lācīšiem