Kā vēsta raidījums "Degpunktā", policija Grīziņkalnā pieķērusi kādu nepilngadīgu jauniešu bariņu, kas vizinājušies ar BMW bez tiesībām. Turklāt pie viena no jauniešiem atrasti aizdomīgi maisiņi ar lapām, ko jaunieši centušies uzdot par tēju.

Rītausmā Rīgas kārtības sargi patrulēšanas laikā Grīziņkalnā sastapuši divus ļoti steidzīgus "BMW" autovadītājus.

Apturot vadītājus, konstatēts, ka neviens no jauniešiem vēl nav pilngadīgs - abi ir 17 gadus veci, turklāt nevienam no vadītājiem nav arī šofera tiesību. Pārbaudes gaitā konstatēts, ka vienam no transportlīdzekļiem ir lielgums piedalīties ceļu satiksmē, savukārt vēl vienam nav derīgas OCTA polises.

Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas satiksmes uzraugi.

Pārbaudes gaitā secināts, ka arī citi automašīnās esošie jaunieši ir nepilngadīgi. Pārbaudot pusaudžu personīgās mantas, konstatēts, ka pie viena no jauniešiem atrodas briļļu futlāris, kurā ir maisiņi ar kaltētām lapām. Jaunietis gan centies likumsargiem skaidrot, ka maisiņos ir "parasta tēja". 

Abi nepilngadīgie jaunieši tiks saukti pie administratīvās atbildības par transportlīdzekļa vadīšanu bez vadītāja apliecības. Savukārt jaunietis, pie kura, iespējams, atradās narkotiskās vielas, nodots Valsts policijas rīcībā. "Tēja" nosūtīta ekspertīzes veikšanai.

Valsts policija lūdz sabiedrības palīdzību garnadžu atrašanā
Vismuļķīgākie un dīvainākie kadri, kas "noķerti" kāzu dienā
VIDEO: Noskaties, Juris Žagars seksīgā klipā 1999. gadā.
Ekstrēmās pārvērtības
Policija aicina atpazīt vīrieti, kurš Vecrīgā puisim iesitis pa seju
VIDEO: Londonā izdeg augstceltne 'Grenfell Tower'