Kā vēsta raidījums "Degpunktā", policija Grīziņkalnā pieķērusi kādu nepilngadīgu jauniešu bariņu, kas vizinājušies ar BMW bez tiesībām. Turklāt pie viena no jauniešiem atrasti aizdomīgi maisiņi ar lapām, ko jaunieši centušies uzdot par tēju.

Rītausmā Rīgas kārtības sargi patrulēšanas laikā Grīziņkalnā sastapuši divus ļoti steidzīgus "BMW" autovadītājus.

Apturot vadītājus, konstatēts, ka neviens no jauniešiem vēl nav pilngadīgs - abi ir 17 gadus veci, turklāt nevienam no vadītājiem nav arī šofera tiesību. Pārbaudes gaitā konstatēts, ka vienam no transportlīdzekļiem ir lielgums piedalīties ceļu satiksmē, savukārt vēl vienam nav derīgas OCTA polises.

Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas satiksmes uzraugi.

Pārbaudes gaitā secināts, ka arī citi automašīnās esošie jaunieši ir nepilngadīgi. Pārbaudot pusaudžu personīgās mantas, konstatēts, ka pie viena no jauniešiem atrodas briļļu futlāris, kurā ir maisiņi ar kaltētām lapām. Jaunietis gan centies likumsargiem skaidrot, ka maisiņos ir "parasta tēja". 

Abi nepilngadīgie jaunieši tiks saukti pie administratīvās atbildības par transportlīdzekļa vadīšanu bez vadītāja apliecības. Savukārt jaunietis, pie kura, iespējams, atradās narkotiskās vielas, nodots Valsts policijas rīcībā. "Tēja" nosūtīta ekspertīzes veikšanai.

Rīgā aplaupīta 45.pasta nodaļa
VIDEO: Latvieši realizē pasaulē pirmo lēcienu ar izpletni no drona
Uz Bauskas šosejas notikušajā avārijā cietuši četri cilvēki
Ja, neievērosi šis zīmes, vari iekulties pamatīgās nepatikšanās
VIDEO: Biļetes uz šo šovu maksā vairāk kā tūkstoš dolāru, bet šovs ilgst tikai dažas minūtes.
Pārdzēries tūrists no Krievijas policistiem Vecrīgā: Drīz mūsu raķetes pievērs jūsu ...