Kā vēsta raidījums "Degpunktā", policija Grīziņkalnā pieķērusi kādu nepilngadīgu jauniešu bariņu, kas vizinājušies ar BMW bez tiesībām. Turklāt pie viena no jauniešiem atrasti aizdomīgi maisiņi ar lapām, ko jaunieši centušies uzdot par tēju.

Rītausmā Rīgas kārtības sargi patrulēšanas laikā Grīziņkalnā sastapuši divus ļoti steidzīgus "BMW" autovadītājus.

Apturot vadītājus, konstatēts, ka neviens no jauniešiem vēl nav pilngadīgs - abi ir 17 gadus veci, turklāt nevienam no vadītājiem nav arī šofera tiesību. Pārbaudes gaitā konstatēts, ka vienam no transportlīdzekļiem ir lielgums piedalīties ceļu satiksmē, savukārt vēl vienam nav derīgas OCTA polises.

Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas satiksmes uzraugi.

Pārbaudes gaitā secināts, ka arī citi automašīnās esošie jaunieši ir nepilngadīgi. Pārbaudot pusaudžu personīgās mantas, konstatēts, ka pie viena no jauniešiem atrodas briļļu futlāris, kurā ir maisiņi ar kaltētām lapām. Jaunietis gan centies likumsargiem skaidrot, ka maisiņos ir "parasta tēja". 

Abi nepilngadīgie jaunieši tiks saukti pie administratīvās atbildības par transportlīdzekļa vadīšanu bez vadītāja apliecības. Savukārt jaunietis, pie kura, iespējams, atradās narkotiskās vielas, nodots Valsts policijas rīcībā. "Tēja" nosūtīta ekspertīzes veikšanai.

Ja, neievērosi šis zīmes, vari iekulties pamatīgās nepatikšanās
Džeks radoši mēģina pārdot savu Opeli
Korupcijas apkarošanai ceļu policistus aprīkos ar apģērbam piestiprināmām videokamerām
Pasaules smagākā sieviete nometusi pusi svara
Jaunietis nolemj uzsmēķēt un aizdegas
Tikai Krievijā: frizieris matus “griež” ar cirvi!