Rīgā kāda piedzērusies sieviete devītajā grūtniecības mēnesī aizmigusi pie pārtikas veikala, portālu «Apollo» informēja Rīgas pašvaldības policijā.

4.maija pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Iļģuciemā, kur pie kāda pārtikas veikala bija iemigusi grūtniece acīmredzamā alkohola reibumā.

Ierodoties notikuma vietā, aculiecinieka sniegtā informācija apstiprinājās. Sarunas laikā no sievietes bija jūtama spēcīga alkohola smaka. Persona neslēpa, ka lietojusi grādīgos dzērienus un pastāstīja, ka ir... devītajā grūtniecības mēnesī.

Jautājot, kāpēc viņa neatrodas mājās, bet tā vietā - sabiedriskā vietā alkohola reibumā, sieviete skaidroja, ka draugs viņu fiziski iespaidojis un parādīja zilumus. Pārrunu laikā policisti piedāvāja agresīvo vīru nošķirt no ģimenes, taču sieviete kategoriski atteicās.

Likumsargi izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus. Medicīniskās pārbaudes laikā 32 gadus vecajai sievietei sākās dzemdības un viņa nogādāta slimnīcā.

Avots: apollo.lv

Policija aicina atpazīt vīrieti, kurš Vecrīgā puisim iesitis pa seju
Danilāns: profesionālais sports nav labs, kumelītes nedziedē un pārtika veikalos nav inde!
Cilvēki pēc 40 gadu vecuma drīkst strādāt tikai trīs dienas nedēļā
Liepājā trīs stundas pasažieri iesprostoti lidmašīnā
Tas, ko viņi atrada kādas automašīnas bagāžas nodalījumā, šokēja visus.
Pēc sievas nāves viņš iestādīja 6000 kokus. PATIESĪBA atklājās tikai pēc 20 gadiem...