Rīgā kāda piedzērusies sieviete devītajā grūtniecības mēnesī aizmigusi pie pārtikas veikala, portālu «Apollo» informēja Rīgas pašvaldības policijā.

4.maija pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Iļģuciemā, kur pie kāda pārtikas veikala bija iemigusi grūtniece acīmredzamā alkohola reibumā.

Ierodoties notikuma vietā, aculiecinieka sniegtā informācija apstiprinājās. Sarunas laikā no sievietes bija jūtama spēcīga alkohola smaka. Persona neslēpa, ka lietojusi grādīgos dzērienus un pastāstīja, ka ir... devītajā grūtniecības mēnesī.

Jautājot, kāpēc viņa neatrodas mājās, bet tā vietā - sabiedriskā vietā alkohola reibumā, sieviete skaidroja, ka draugs viņu fiziski iespaidojis un parādīja zilumus. Pārrunu laikā policisti piedāvāja agresīvo vīru nošķirt no ģimenes, taču sieviete kategoriski atteicās.

Likumsargi izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus. Medicīniskās pārbaudes laikā 32 gadus vecajai sievietei sākās dzemdības un viņa nogādāta slimnīcā.

Avots: apollo.lv

Policija pieķer: Dzērājšoferis bez "tiesībām" vizinās ar tikko zagtu auto!
Blīdenes vecmāmiņa tagad tirgo gailenes un baravikas. Nepabrauc garām!
Modes pasaule jūk prātā ārkārtīgi dārgas somas dēļ. "Ikea" tādu tašu piedāvā par 1 eiro
VIDEO. Igauņu policists ar speciālu ķēdi efektīvā manierē apstādina narkomāna vadītu auto
Pētījums pierāda, kāda ir pāru ideālā vecuma starpība
Tas, ko viņi atrada kādas automašīnas bagāžas nodalījumā, šokēja visus.