31 gadu vecā angliete Sāra Vezerila (Sarah Weatherill) pēdējo piecu gadu laikā katru dienu izdzēra apmēram 24 skārdenes enerģijas dzēriena, kura iegādei gadā tērēja apmēram 8,4 tūkstošus dolāru. Divdesmit četras Red Bull skārdenes ir tas pats, kas 48 kafijas tases.

Sāra stāsta, ka dažbrīd nav gulējusi vairākas diennaktis pēc kārtas, jo audzinot bērnus mācījusies arī augstskolā, lai apgūtu juristes profesiju: “Katru reizi, kad sāku pagurt, roka pati sniedzās pēc kārtējās bundžiņas ar enerģijas dzērienu”.

Sapratusi, ka ir kļuvusi atkarīga no tonizējošo dzērienu lietošanas, Sāra vērsās pēc palīdzības pie mediķa, kurš specializējies ārstēšanā ar hipnozi. Pēc 50 minūšu ilga seansa sieviete pavēstījusi, ka vairs nejūtot tieksmi pēc Red Bull.

Ārsts Deivids Kilmuri (David Kilmurry) izdevumam SWNC pastāstījis, ka sievietei patiešām bijušas nopietnas atkarības problēmas. Aizraušanās ar enerģijas dzērienu lietošanu Sārai draudēja ar bezmiegu, depresiju, nemitīgu trauksmes sajūtu un sirds slimību rašanos. 

 

aaaaaaaaaaaaa

 

 

Šobrīd Sārai tieksme uz enerģijas dzērienu lietošanu nav atjaunojusies, viņa kopā ar savu 27 gadus veco draugu audzina četrus bērnus, kuru vecums ir no 3 līdz 14 gadiem.

30 lietas ko morāli stipri cilvēki nedara
Policija no dzērāju midzeņa aizved četrus gadus vecu meitenīti
VIDEO: Londonā izdeg augstceltne 'Grenfell Tower'
TOP anekdotes par policistiem
Danilāns: profesionālais sports nav labs, kumelītes nedziedē un pārtika veikalos nav inde!
Pirmo reizi tika atcelts avioreiss Liepāja-Rīga. Kāpēc?