Šodien Rīgā, Brīvības ielā atgriezusies pašrocīgi veidotā velojosla. Par to savā «Twitter» kontā ar foto attēlu apliecina sociālā tīkla lietotājs @Nauris_L, novēroja portāls «Apollo». Kā noprotams no fotogrāfijas, velojosla uzzīmēta ar krāsu krītiņiem.

Jau vēstīts, ka Brīvības ielas posmā no Artilērijas ielas līdz Palīdzības ielai, abās brauktuves pusēs ir veikta nesankcionēta velojoslas apzīmējumu uzklāšana, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste Una Ahuna-Ozola.

Viņa sacīja, ka Ceļa likumā ir noteikta kārtība, kādā tiek saskaņotas un veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas Rīgā, turpretim nesaskaņota un patvaļīgi mainīta satiksmes organizācija var apdraudēt ceļu satiksmes dalībniekus. Ceļu satiksmes nelaimes gadījumā nesankcionētās darbības veicējs pat var tikt saukts pie kriminālatbildības.

Rīgas Pašvaldības policijā par patvaļīgu ceļa horizontālā apzīmējuma uzklāšanu ir sākusi administratīvo lietvedību. Policija pašlaik skaidro, kurš nesankcionētās darbības ir veicis, lai attiecīgo personu varētu saukt pie atbildības, teica Ahuna-Ozola.

10 šokējoši fakti par prostitūciju, viss nav tik vienkārši, kā liekas
Šausmas Rīgā: Panda Taxi vadītājs rupji apvainojis un sitis sievieti pasažieri!
Ātrās ēdināšanas iestādes negrib, lai mēs šo zinātu
Džeks radoši mēģina pārdot savu Opeli
VIDEO: Filmēšanas laikā aizsargķivere izglābj vīrieša dzīvību
TOP anekdotes par policistiem