Šodien Rīgā, Brīvības ielā atgriezusies pašrocīgi veidotā velojosla. Par to savā «Twitter» kontā ar foto attēlu apliecina sociālā tīkla lietotājs @Nauris_L, novēroja portāls «Apollo». Kā noprotams no fotogrāfijas, velojosla uzzīmēta ar krāsu krītiņiem.

Jau vēstīts, ka Brīvības ielas posmā no Artilērijas ielas līdz Palīdzības ielai, abās brauktuves pusēs ir veikta nesankcionēta velojoslas apzīmējumu uzklāšana, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste Una Ahuna-Ozola.

Viņa sacīja, ka Ceļa likumā ir noteikta kārtība, kādā tiek saskaņotas un veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas Rīgā, turpretim nesaskaņota un patvaļīgi mainīta satiksmes organizācija var apdraudēt ceļu satiksmes dalībniekus. Ceļu satiksmes nelaimes gadījumā nesankcionētās darbības veicējs pat var tikt saukts pie kriminālatbildības.

Rīgas Pašvaldības policijā par patvaļīgu ceļa horizontālā apzīmējuma uzklāšanu ir sākusi administratīvo lietvedību. Policija pašlaik skaidro, kurš nesankcionētās darbības ir veicis, lai attiecīgo personu varētu saukt pie atbildības, teica Ahuna-Ozola.

VIDEO: Aptur kārtējo pārgalvīgo ātrumpārkāpēju ar ātrumu 176 km/h
VIDEO: Kandidātei Svetkai no Daugavpils jauns priekšvēlēšanu hits
Igaunijā policisti mierinās negadījumos iekļuvušus bērnus ar spēļu lācīšiem
Sanfrancisko atrakciju parkā varēs pusdienot kopā ar žurkām
VIDEO: Mācītāja ceļš - Reklāma par Rīgu
Anekdotes no dakterīšu dzīves