Šodien Rīgā, Brīvības ielā atgriezusies pašrocīgi veidotā velojosla. Par to savā «Twitter» kontā ar foto attēlu apliecina sociālā tīkla lietotājs @Nauris_L, novēroja portāls «Apollo». Kā noprotams no fotogrāfijas, velojosla uzzīmēta ar krāsu krītiņiem.

Jau vēstīts, ka Brīvības ielas posmā no Artilērijas ielas līdz Palīdzības ielai, abās brauktuves pusēs ir veikta nesankcionēta velojoslas apzīmējumu uzklāšana, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste Una Ahuna-Ozola.

Viņa sacīja, ka Ceļa likumā ir noteikta kārtība, kādā tiek saskaņotas un veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas Rīgā, turpretim nesaskaņota un patvaļīgi mainīta satiksmes organizācija var apdraudēt ceļu satiksmes dalībniekus. Ceļu satiksmes nelaimes gadījumā nesankcionētās darbības veicējs pat var tikt saukts pie kriminālatbildības.

Rīgas Pašvaldības policijā par patvaļīgu ceļa horizontālā apzīmējuma uzklāšanu ir sākusi administratīvo lietvedību. Policija pašlaik skaidro, kurš nesankcionētās darbības ir veicis, lai attiecīgo personu varētu saukt pie atbildības, teica Ahuna-Ozola.

Tā izskatās Honkongas zārka izmēra dzīvokļi par 160 eiro mēnesī
Ārsts šokā: Vīrietim ir seši lieki pirksti!
VIDEO: Londonā izdeg augstceltne 'Grenfell Tower'
16 bildes, kuras pierāda, ka profesionālā fotogrāfija ir pilnīgs apmāns!
Ātrās ēdināšanas iestādes negrib, lai mēs šo zinātu
VIDEO: Remonta laikā izgāž sienu uz kaimiņu dzīvokli