"Reuters" fotoaģentūra izvēlējusies dīvainākos no gada laikā uzņemtajiem kadriem, un "Biete.lv" piedāvā aplūkot desmit spilgtākos no tiem.

Vācijas lielākā mazumtirgotāja "Metro AG" darbinieces uzņem selfiju kopā ar HI-4, robotu, kas taisīts pēc cilvēka ģīmja un līdzības.

Pavasarī pamatīgi misējās kādam vīram Ķīnā, kurš iesprūda veļas mazgājamajā mašīnā. Viņa nolūki gan bija vislabākie – kā vēlāk vēstīja vietējie mediji, vīrietis vienkārši vēlējies noskaidrot, kāpēc veļas mašīna nedarbojas.

Balkons ar lellēm kādā Karakasas pagalmā Venecuēlā.

Nē, tā nav aitiņa, bet gan kareivis, kurš Bogotā gaida militāro parādi par godu Kolumbijas neatkarības deklarācijas pieņemšanas 206. gadadienai.

Skats raganas-ārsta kioskā Bolīvijā.

Kadrs no ikgadējā daoistu veģetāriešu festivāla Taizemes pilsētā Puketā, kur ik gadus fanātisku ļaužu pūlis deviņu dienu garumā publiskā procesijā demonstrē patiesi ekstrēma pīrsinga piemērus.

Katru gadu Austrālijā norisinās vieglo pasažieru auto ar kravas kasti "ute" īpašnieku salidojums, kas parasti izvēršas par līksmu ballīti. Tad noder arī braucamais, kas reizē kalpo gan kā pārvietošanās līdzeklis, gan dzērienu atdzesēšanai.

Medicīnas attīstību apliecināja gadījums Ķīnā, kad ķirurgi uz vīrieša rokas "izaudzēja" ausi, ko vēlāk piešuva autoavārijā pirms tam zaudētās auss vietā.

Indietis sūfistu svētā Kvadžas Moinudina Čišti svētkos Adžmerā demonstrē sevis spīdzināšanas prasmes.

Šimpanze Čača kliedz uz vīrieti, kurš mēģina sagūstīt no zooloģiskā dārza izbēgušo primātu. Kā vēlāk vēstīja Japānas mediji, dzīvnieku izdevās nogādāt drošībā tikai pēc tam, kad viņam bija iešauta trankvilizatora deva.

Avots: skats.lv

Vismuļķīgākie un dīvainākie kadri, kas "noķerti" kāzu dienā
VIDEO: Profesors Anatolijs Danilāns skaidro kafijas ietekmi uz cilvēka organismu
Ar prostitūtu pieķerts kungs Rumbulā taisnojas: neko sliktu nedarīja, viņam ir draudzene
Salaspilī bijušais veikala darbinieks no kases naktī izzog 2300 eiro
Iepirkšanās karalauks un pusapēsta pārtika - stāsts par iepirkšanos 'Prisma'
Francijas vilcienā aktieri notur par teroristu