Tieši vasaras sākumā grupa «Labvēlīgais Tips» piedāvā klausītājiem un saviem faniem jaunā albuma «Kaste» visvairāk pieprasītās dziesmas «Frāzes» videoversiju.

Kā komentē paši grupas dalībnieki: «Absolūti netipisks gabals mums, un varbūt tieši tāpēc mums pašiem arī patīk. Dziesmas tekstam un video nevajag meklēt zemtekstus un loģiku, kuras tur nav. Kaut gan par iedvesmu jāpateicas multimākliniekam Kasparam Binemanim, kurš kādreiz prātoja, ka ideāli būtu nonākt līdz tādam apziņas, ķermeņa, fiziskajam un garīgajam stāvoklim, lai varētu pārtikt tikai no svaiga gaisa.“

Par dziesmas melodiju parūpējušies Andris Freidenfelds, Ģirts Lūsis un Normunds Jakušonoks, par tekstu – Andris Freidenfelds. To visu iemūžināt failos palīdzēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no «Labo ierakstu studijas», kuru ieguldijums un pieredze šī žanra mūzikas tapšanā ir nenovērtējama. 

Dziesmas videoversiju filmēja, režisēja un montēja Elvis Lācis, kurš sadarbojies ar vairākiem mūziķiem Latvijā, tostarp ar duetu «Olas» un grupu «Singapūras satīns» u.c. Vēl īpašs paldies Kārlim Ezergailim, Ditai Druķei, veikalam «Mans drēbju skapis» un sabiedrībai «Gaco».

Atgādināsim, ka gan šī, gan citas «Labvēlīgā Tipa» populārākās dziesmas skanēs grupas koncerttūrē «Sudrabkāzas», kas šā gada rudenī izskanēs vairākās Latvijas pilsētās un ar grandiozu šovu 27. oktobrī noslēgsies «Arēnā Rīga».

Uzzini patiesību! Vai ir vērts skaitīt kalorijas
7 lietas, ko atlētiski cilvēki dara, lai būtu formā
Pašbūvēta malkas māja dziļi Latgalē – četri mēneši, nekādu kredītu un līdzsvars dabā
Pārdzēries tūrists no Krievijas policistiem Vecrīgā: Drīz mūsu raķetes pievērs jūsu ...
18 asprātīgas parodijas par pasaules šovbiznesa zvaigznēm.
Foto: Smaga avārija pie Spuņciema: "Volkswagen" taranē "fūri" un citu vieglo auto