22. aprīlī, ap pulksten 14.45, Valsts policijas darbinieki piefiksēja būtisku ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, kur kāda skolotāja ar bērnu grupu šķērsoja brauktuvi tam neatļautā vietā. Jāpiemin, ka uz konkrētās ielas - Raiņa bulvārī atrodas trīs braukšanas joslas, vēl jo vairāk - aptuveni 30 metru attālumā no notikuma vietas atrodas regulējama gājēju pāreja. 

Redzot notiekošo, policisti, kuri patrulēja netālu no notikuma vietas, nekavējoties steidzās pie konkrētās sievietes, lai izteiktu aizrādījumu. Konstatējot, ka sieviete iepriekš nav sodīta, šajā gadījumā policisti nolēma piemērot tikai brīdinājumu. Diemžēl, konkrētā pārkāpuma noformēšanas laikā, skolotāja neatzina savu pārkāpumu un to nenožēloja, kā arī Valsts policijas darbiniekiem traucēja noformēt administratīvā pārkāpuma protokolu, izsakot sarkastiskas piezīmes un kategoriskā formā nepatiesus apgalvojumus. 

Kā redzams video, konkrētās skolotājas izdarītais administratīvais pārkāpums pakļāva bērnus nepamatotam dzīvības apdraudējumam. Nevienam no bērniem nebija uzmanību piesaistošie elementi, piemēram, atstarojošās vestes vai spilgtas krāsas karodziņi.

Valsts policija aicina izglītības iestādes izglītot bērnus par drošību uz ceļa ne tikai tuvojoties 1. septembrim un 31. maijam, bet arī mācību gada laikā. Nepieciešams informēt arī pedagogus par pareizu ielu šķērsošanu jeb pārvietošanos ar bērnu grupām.

Konkurasā ''Visnetīrīgākais dzīvoklis visā Lielbritānijā'' uzvarētāja saņem 640 dolārus
Košļenes no pagājušā gadsimta
Jaunietis nolemj uzsmēķēt un aizdegas
VIDEO: Ķengaragā ugunsdzēsēji atraduši pavasarīgu izklaidi!
Igaunijā policisti mierinās negadījumos iekļuvušus bērnus ar spēļu lācīšiem
NETICAMI, Kā pāris vecu konteineru pārveidojuši par mājokli!