Ko vispār nozīmē būt labam gultā? Kas ir tās lietas, kas to nosaka? Lai arī atbildes uz šo jautājumu ir subjektīvas un atkarīgas no personas, sociālajā tīmekļa vietnē «Reddit» nule kā izvērsusies diskusija. Vīrieši sociālajā vietnē dalījušies ar savu pieredzi, atklājot , kas, viņuprāt, sievietes dara lieliskas gultā. Lūk, 7 dažādi viedokļi.

1. Emocionāla saskaņa

«Labākais sekss vienmēr ir tāds, kad varu sajust, ka esam ļoti tuvu viens otram, emocionāli. Šī tuvība ir ievainojamības elements, mēs izrādām un atklājam sevi visu. Tā ir ļoti spēcīga un intīma pieredze,» uzskata kāds vīrietis. 

2. Atvērta visam

Vēl kāds lietotājs atklājis, ka viņam patīk, ja sieviete gultā ļauj ar viņu darīt visu, ko vīrietis vēlas: «Ja viņa atbild, ka pateiks «stop», brīdī, kad sāks justies neērti, tad zinu, ka ir garantēts lielisks vakars. Visdrīzāk ne tikai man, bet arī viņai.»

3. Bez bremzēm

«Priekš manis labs sekss ir tad, kad abi vienkārši ļaujamies. Mēs izbaudām viens otra ķermeni. Mēs izmantojam katru aprisi un katru ķermeņa daļu, līdz ar to jūtamies labi. Mēs smejamies, mēs apskaujamies, mēs jokojam, mēs strīdamies, mēs salīgstam,» raksta vēl kāds vīrietis.

4. Kaisle

«Kad viņa mani ļoti vēlas un es to zinu, kā arī ļoti vēlos viņu, un arī viņa to zina. Kaisle no šīm izjūtām var būt ļoti spēcīga un iespaidīga.»

5. Līdzvērtīgas vajadzības

«Labs sekss ir tad, kad abi varat piedzīvot viens otra siltumu, pieķeršanos un mīlestību, justies emocionāli tuvi. Sekss ir labs, ja abi jūtat pietiekami lielu baudi, lai justos apmierināti.»

6. Vēlme pēc sava vīrieša

Vēl kāds vīrietis atklājis, ka sekss ir patiešām lielisks tad, kad sieviete ar darbiem spēj parādīt, ka iekāro savu vīrieti. «Kad sieviete spēj pārliecināt, ka viņai mans dzimumloceklis ir vajadzīgs vēl vairāk. Ar mani tas ir noticis tikai dažas reizes, bet tas bija kā seksuāls heroīns.»

7. Entuziasms

Tāpat vīriešiem seksa laikā pievilcīgs liekas entuziasms no sievietes puses. Kāds vīrietis sociālajā vietnē raksta, ka ir seksīgi, ja ir redzamas sievietes pūles. Tāpat viņai ir jābūt bez aizspriedumiem, lai kopīgi varētu izmēģināt lietas, kuras konservatīvi cilvēki kautrētos mēģināt, kā arī svarīga ir komunikācija, lai kopīgi sasniegtu vēlamās baudas virsotnes.

Avots: apollo.lv

Iepirkšanās karalauks un pusapēsta pārtika - stāsts par iepirkšanos 'Prisma'
KĀ KĻŪT BAGĀTAM? Skandalozo miljonāru padomi
15 smieklīgi fotoattēli no sērijas  - Šī ir Taizeme!
Pašbūvēta malkas māja dziļi Latgalē – četri mēneši, nekādu kredītu un līdzsvars dabā
VIDEO: ASV mazpilsētā uz ielas nogāzusies lidmašīna
20 fotogrāfijas, kas uzņemtas īstajā brīdī