Kā tika noskaidrots, transportlīdzekļa vadītājs ir 1989.gadā dzimis vīrietis un transportlīdzekli viņš vadījis alkohola reibumā – tāpat reibumā bija pārējie divi pasažieri. Transportlīdzekļa vadītājam konstatētas 3,06 promiles. Automašīnai nebija izieta tehniskā apskate un nebija arī obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļu apdrošināšana. Valsts reģistrācijas numura zīme bija ņemta no citas automašīnas un, apskatot transportlīdzekli, tika konstatēts, ka šasijas numuri ir bojāti, savukārt transportlīdzeklis piederēja draugam.

Vīrietis transportlīdzekli vadījis ne tikai alkohola reibumā, bet arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kurām kopš 2015.gada ir liegums, taču tas būtu beidzies pēc mēneša. Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.
Valsts policija atgādina, ka alkohols un jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšana ir divas nesavienojamas lietas, turklāt pieredze liecina, ka iereibis transportlīdzekļa vadītājs apdraud ne tikai pats savu veselību un dzīvību, bet arī rada draudus citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Vīns vienmēr blakus! Pieejama soma, no kuras slepus izliet dzērienu
UZMANĪBU! 5.maijā neaizej netīšām uz darbu - tā būs brīvdiena!
VIDEO: Atšķirība starp šīm divām ”Coca-Colām” ir iespaidīga!
Ventspils novada Vārvē avarē Militārās policijas auto un benzīna vedējs
VIDEO: Biļetes uz šo šovu maksā vairāk kā tūkstoš dolāru, bet šovs ilgst tikai dažas minūtes.
Uz Bauskas šosejas notikušajā avārijā cietuši četri cilvēki