Kā tika noskaidrots, transportlīdzekļa vadītājs ir 1989.gadā dzimis vīrietis un transportlīdzekli viņš vadījis alkohola reibumā – tāpat reibumā bija pārējie divi pasažieri. Transportlīdzekļa vadītājam konstatētas 3,06 promiles. Automašīnai nebija izieta tehniskā apskate un nebija arī obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļu apdrošināšana. Valsts reģistrācijas numura zīme bija ņemta no citas automašīnas un, apskatot transportlīdzekli, tika konstatēts, ka šasijas numuri ir bojāti, savukārt transportlīdzeklis piederēja draugam.

Vīrietis transportlīdzekli vadījis ne tikai alkohola reibumā, bet arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kurām kopš 2015.gada ir liegums, taču tas būtu beidzies pēc mēneša. Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.
Valsts policija atgādina, ka alkohols un jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšana ir divas nesavienojamas lietas, turklāt pieredze liecina, ka iereibis transportlīdzekļa vadītājs apdraud ne tikai pats savu veselību un dzīvību, bet arī rada draudus citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

VIDEO: Aptur kārtējo pārgalvīgo ātrumpārkāpēju ar ātrumu 176 km/h
Tas, ko viņi atrada kādas automašīnas bagāžas nodalījumā, šokēja visus.
Policisti saņem izsaukumu par ielaušanos veikalā; notikuma vietā atrod kailu sievieti
VID Vecrīgas restorānos un krogos atklājis vērienīgu krāpšanās shēmu
Pēc 20 laulībā nodzīvotiem gadiem vīrietis nolemj mainīt dzimumu
Reizēm ballīte Vecrīgā var beigties šādi!