Valsts policija saņēma iesniegumu no kādas sievietes par to, ka pirms vairākām dienām viņa ir aplaupīta.

Sieviete pastāstīja, ka laupītājs ir pusmūža vīrietis, ar kuru viņa bija iepazinusies nozieguma dienā. No sākuma abi kopā lietojuši grādīgos dzērienus, bet ap pulksten 23 staigājuši pa Rīgas Centrāltirgus teritoriju, pa Spīķeru ielu. Pastaiga beigusies ar to, ka vīrietis iesitis nesen iepazītajai dāmai un nolaupījis maku, kurā atradušies 130 eiro. Pēc nozieguma ļaundaris aizbēdzis.

Likumsargi uzsāka šī nozieguma izmeklēšanu. Tās laikā tika iegūti videonovērošanas kameru ieraksti, kuros redzams notikušais. Noskaidrojot iespējamā laupītāja atrašanās vietu, Rīgas Latgales iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti sadarbībā ar kolēģiem no Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes viņu šo trešdien, 28. jūnijā, aizturēja. Nolaupīto naudu vīrietis bija jau iztērējis.

Aizturētais dzimis 1962. gadā un jau iepriekš daudz reižu nonācis policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem – laupīšanu, krāpšanu un zādzībām no dzīvokļiem. Tāpat vīrietis iepriekš saukts pie administratīvās atbildības par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu. 

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas - par laupīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Fotogrāfijai ir ilustratīva nozīme Foto: Valsts policija

VIDEO: Maķedonijā simtiem protestētāju ielaužas parlamentā un piekauj deputātus un deputātes
Tā izskatās viena no vispiedrazotākajām upēm Latvijā
5 lietas, ko sieviete no vīrieša vēlas gultā, bet nekad neteiks
VIDEO: Vīrietis vada automašīnu alkohola reibumā un bez tiesībām, bēg no policijas
Šausmas Aizputē: no zemes ar visu auto izrok pirms 17 gadiem pazuduša biznesmeņa līķi
Sieviete ar labu garīgo